Tyto webové stránky používají cookies pro lepší uživatelský zážitek. Setrváním na stránkách souhlasíte s jejich použitím. Více informací… ×

  

O firmě

Informace o firmě Gravírování Špytko. Jaká je naše historie a jak pracujeme?

O nás

Firma Ing. Jan Špytko – Gravírování byla založena v roce 1995. V průběhu let docházelo k výměně a rozšiřování technologií, takže v současné době disponujeme dvěma NC gravírkami a CO2 laserem. Vzhledem k našim specifickým podmínkám Vám můžeme nabídnout značnou časovou flexibilitu a příznivé ceny. Při větších sériích od jednoho vzoru  poskytujeme po dohodě  množstevní slevy.

Obchodní podmínky

Všechny práce začínáme až na základě odsouhlaseného grafického návrhu a schválení cenové kalkulace zákazníkem. V případě prvozakázky nebo jednorázové zakázky požadujeme platbu při převzetí, platbu dobírkou nebo úhradu převodem předem. Stálým zákazníkům pak poskytujeme fakturu se 14denní splatností.

Hotové menší zakázky výjimečně zasíláme  poštou jako doporučené psaní, ostatní zakázky službou PPL a k běžným sazbám účtujeme cca 10,- Kč balného. Dodací lhůta v naprosté většině případů nepřesahuje 1-2 týdny. Před odesláním hotové zakázky poštou můžeme nafocenou zakázku pro Vaši kontrolu zaslat předem e-mailem.

Obchodní a reklamační podmínky naleznete ZDE.

Ceny

Naše firma je plátcem DPH a všechny uvedené ceny jsou smluvní bez DPH a stanovujeme je pro jednotlivé zakázky individuálně na základě Vaší poptávky a naší kalkulace. Pro stejné formáty se tedy ceny mohou lišit v závislosti na použitém materiálu, technologii, množství gravury i náročnosti na přípravu. Při více kusech (min.10 kusů) jednoho vzoru poskytujeme po dohodě množstevní slevy. V případě Vaší konkrétní poptávky vám obratem zašleme přesnou kalkulaci.

Podklady pro gravírování

Pro gravírování na mechanických NC gravírkách i přípravu na laser je třeba, aby Vámi zaslaná předloha byla ve křivkách, tzn. ve vektorovém formátu CDR, EPS, AI, PDF apod. Samozřejmě jsme schopni  i  méně kvalitní předlohu převést do křivek, tzn. překreslit nebo upravit, ovšem tuto práci si účtujeme sazbou 250 Kč + DPH za hodinu.Vaše grafické podklady zasílejte prosím jako přílohu mailem.

 

Technologie

Nabízíme gravírování frézou nebo gravírování laserem. Více informací si můžete přečíst po kliknutí na příslušný odkaz.

Naše nabídka

  • Technické štítky a schémata
  • nerezové výrobní štítky s popisem na laseru
  • firemní cedule a loga do formátu A3,
  • „dotační“ cedule pro zajištění povinné publicity,
  • značení vašich dárkových a reklamních předmětů – zapalovače, nože, flash-disky, pouzdra, přívěsky,
  • oděvní jmenovky vyměnitelné i jednorázové
  • přístrojové panely,
  • dveřní jmenovky, jmenovky na schránku
  • klíčenky, pečetítka, vyřezávané znaky, psí známky

NabídkaO firměKontaktMapa webu – Webdesign: Šmíd a Kasal s.r.o.


^nahoru^

TOPlist